021-34804
0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در قالپاق خودرو
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
کالا برای:

قالپاق خودرو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

انواع قالپاق خودرو متناسب با برند و مدل خودروی خود را از فروشگاه چرخ و یدک که بصورت اختصاصی در زمینه فروش لاستیک، قالپاق، رینگ و باتری فعالیت میکند خریداری نمایید. این فروشگه به منظور احترام به سلایق گوناگون تنوع بسیار زیادی از قالپاق را بفروش میرساند و همچنین  قیمت های محصولات این فروشگاه نیز بسیار مناسب در نظر گرفته شده اند.

قالپاق به نوعی یک درپوش برای رینگ ها محسوب میشود که میتواند ویژگی هایی را برای رینگ و همچنین لاستیک بوجود آورد. شاید تصور کنید بود و نبود قالپاق خودرو چندان مهم نیست و حتی ممکن است آنرا از روی رینگ ها بردارید که باید بگوییم به هیچ وجه تصور درستی نیست و برداشتن قالپاق ها از روی لاستیک و رینگ کاری اشتباه است. قالپاق خودرو نوعی محافظ و درپوش برای رینگ ها محسوب میشود که از خوردگی و زنگ زدگی آنها و همچنین نفوذ آلودگی به داخل رینگ جلوگیری میکند. قالپاق ها از ورود اجسام بزرگ نیز به داخل رینگ که در خودروی در حال حرکت مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد جلوگیری میکنند. اما باید به نقش مهم قالپاق ها نیز بر روی رینگ اشاره داشته باشیم که آن هم زیبایی لاستیک و خودرو میباشد. قالپاق خودرو میتواند ظاهر زیبایی را برای رینگ و همچنین لاستیک ها بوجود آورد.

قالپاق خودرو با سایز مناسب را خریداری کنید

یکی از مواردی که برای خرید قالپاق خودرو باید به آن توجه داشته باشید سایز آن میباشد. سایز قالپاق خودرو از اهمیت زیادی برخوردار میباشد و نباید آن را نادیده بگیرید. قالپاق ها مانند لاستیک ها و رینگ ها در سایز بندی های گوناگونی تولید میشوند و هر قالپاقی را نمیتوان با هر رینگ و لاستیکی استفاده نمود. برای اینکه بتوانید برای خرید قالپاق خودرو سایز مناسبی را انتخاب نمایید باید سایز رینگ خود را به خاطر داشته باشید و بر اساس آن قالپاق را خریداری نمایید. قالپاق خودرو که سایز آن متناسب با رینگ نباشد به درستی بر روی رینگ نصب نمیشود در صورتیکه قالپاق استاندارد به راحتی بر روی رینگ نصب شده و قرار میگیرد. به طور مثال اگر رینگ خودروی شما سایز ۱۴ میباشد پس باید برای خرید قالپاق خودرو نیز سایز ۱۴ را سفارش دهید. اگر سایز رینگ ها را نمیدانید به  سایز درج شده بر روی لاستیک رجوع کنید. به طور مثال در لاستیک با سایز 185/60/14  عدد ۱۴ مربوط به سایز رینگ میباشد.

قالپاق با کیفیت را انتخاب کنید

شاید کمتر کسی در هنگام خرید قالپاق خودرو به کیفیت آن توجه داشته باشد اما باید در نظر داشته باشید که حتی کیفیت قالپاق ها نیز حائز اهمیت است. قالپاق ها به طور کلی در دو نوع فلزی و پلاستیکی تولید میشوند که البه هر یک نیز بر اساس متریال به کار رفته در ساخت خود از کیفیت متفاوتی برخوردار هستند. فروش قالپاق خودرو نیز در دو نوع فلزی و پلاستیکی انجام میشود که باید بر اساس بودجه و همچنین اهمیتی که به کیفیت میدهید نوع مناسبی از قالپاق را تهیه نمایید. میزان فروش قالپاق خودرو پلاستیکی و فلزی به یک اندازه است اما در صورتی که به قالپاق های با کیفیت تر که تحمل بیشتری در برابر ضربه داشته باشند نیاز دارید نوع فلزی را انتخاب نمایید.

قالپاق خودرو فابریک از قالپاق های استاندارد

از  میان انواع قالپاق خودرو که در حال حاضر بفروش میرسند قالپاق های فابریک جزو استاندارد ترین قالپاق ها محسوب میشوند و میتوانند سازگاری بسیار خوبی را با لاستیک برقرار نمایند. منظور از قالپاق خودرو فابریک در واقع قالپاق هایی هستند که بصورت پیش فرض در کارخانه بر روی رینگ ها نصب میشوند و کاملا استاندارد و ایده آل میباشند. اگر به دنبال قالپاق های خاص نیستید این دسته از قالپاق ها بهترین گزینه از لحاظ تناسب و همچنین قیمت محسوب میشوند.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()