0
شماره تماس مستقیم : 09106687003
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لاستیک گلدستون

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
نوع خودرو
پهنا
فاق
سایز رینگ
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک گلدستون از لاستیک های ایرانی و تولید شده در مجموعه کارخانجات شرکت آرتاویل تایر واقع در شهر اردبیل میباشد. این شرکت سالانه سی هزار تن لاستیک گلدستون را تولید و در بازار  های داخلی و حتی خارجی بفروش میرساند. لاستیک های گلدستون از دو ویژگی برخوردار هستند که یکی از این ویژگی ها کیفیت بسیار خوب لاستیک و دیگری نیز قیمت مناسب آن میباشد. به دلیل اینکه لاستیک گلدستون  در داخل کشور تولید میشود هیچگونه عوارض گمرکی بابت ورود آن به کشور پرداخت نمیشود که این عدم پرداخت عوارض قیمت تمام شده لاستیک را تا حد زیادی کاهش داده است و با خرید این لاستیک یک خرید مقرون بصرفه خواهید داشت.

لاستیک سواری گلدستون

لاستیک سواری گلدستون متناسب با  تمام مدل خودروهای موجود در کشور تولید شده است و هر خودرویی را که در اختیار داشته باشید میتوانید لاستیک مناسب با آنرا از میان مدل های متعدد لاستیک های گلدستون تهیه نمایید. لاستیک سواری گلدستون با توجه به وجود بدنه بسیار محکم از انعطاف پذیری خوبی نیز برخوردار میباشد. بدنه محکم لاستیک میتواند فشار وارد آمده را بخوبی تحمل کند و همچنین با لرزش بسیار کمی که به بدنه منتقل میکند ارامش را برای سرنشینان به همراه داشته باشد.

خرید و فروش انواع تایر گلدستون

با توجه به اینکه خرید و فروش انواع تایر گلدستون در کشور ما رواج بسیار زیادی پیدا کرده است فروشگاه چرخ و یدک نیز اقدام به فروش این برند تایر در سایزهای مختلف نموده است. خرید و فروش تایرهای گلدستون در این فروشگاه بصورت غیر حضوری نیز انجام میشود و میتوانید با توجه به عدم دسترسی به  فروشگاه خرید خود را با تماس تلفنی انجام دهید. کارشناسان این فروشگاه از سابقه بالای خود استفاده نموده و مشاوره بسیار خوب و کاملی را به شما ارائه خواهند داد که میتوانید با توجه به اطلاعات کسب شده خرید آگاهانه را انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()