0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لاستیک اوتسو

8 / 10
از 85 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
نوع خودرو
پهنا
فاق
سایز رینگ
نوع لاستیک
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک اوتسو | فروش انواع لاستیک اتسو

از دیگر محصولات بسیار خوب و با کیفیت مجموعه چرخ و یدک لاستیک اوتسو می باشد. لاستیک اتسو بسیار مورد توجه مصرف کنندگان تایر قرار گرفته است و فروش بالایی را دارد.لاستیک اتسو یکی از انواع لاستیک های با کیفیت می باشد که با ویژگی های بسیار خوب به تولید رسیده است. کمپانی اوتسو یکی از کمپانی های معتبر ژاپنی است که در ساخت محصولاتش از مواد اولیه درجه یک و تکنولوژی پیشرفته استفاده کرده تا بتواند محصولاتی با کیفیت بالا را به تولید برساند.

خرید انواع لاستیک اوتسو

در زمان خرید لاستیک اوتسو باید تمام ویژگی های تایر ها را در نظر گرفت تا بتوان لاستیکی مناسب را تهیه نمود.

ویژگی های لاستیک اوتسو

 لاستیک اوتسو دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

 آج مناسب لاستیک اتسو

آج خوب یکی از ویژگی‌های بسیار مهم لاستیک استو می باشد که با توجه به کیفیت بالای این تایر ،عملکرد مناسبی را از آن می‌توان مشاهده کرد.

بار مجاز

 لاستیک اوتسو دارای تنوع بالایی هستند که با توجه به آن می توان خرید لاستیک ها را انجام داد بنابراین بار مجاز برای انواع لاستیکهای اوتسو با توجه به ویژگی های آن در نظر گرفته می شود.

قیمت مناسب لاستیک اوتسو

 لاستیک اتسو در مقایسه با لاستیک های هم رده، دارای قیمت مناسب تری می باشد بنابراین افراد زیادی این برند را برای خودروی خود انتخاب می کند.

کیفیت بالا

کیفیت بالای مواد اولیه مورد استفاده در لاستیک اوتسو و همچنین طراحی و ساخت ویژه با تکنولوژی جدید موجب شده انواع لاستیک اتسو از نظر سطح کیفی در جایگاه بسیار بالا باشند.

چسبندگی و مقاومت حرارتی مناسب لاستیک اتسو

 از مشخصه های یک لاستیک خوب چسبندگی و مقاومت حرارتی مناسب بوده که لاستیک اتسو این ویژگی‌ها را دارد بنابراین برای انواع جاده ها می توان از لاستیک اوتسو استفاده کرد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()