021-34804
0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

فیلتر بنزین

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فیلتر بنزین یکی از محصولات پرفروش چرخ و یدک است که به جهت تماس های مشتریان در نظر گرفته شده است. فیلتر بنزین همانطور که از نامش مشخص است برای فیلتراسیون بنزین و پاکسازی آلاینده های درون آن به کار می رود.با استفاده از این قطعه می توان بنزین خالص را به موتور وارد کرد.فیلتر بنزین نیز مانند سایر فیلتر های خودرو به صورت موقتی استفاده شده و در زمان های مناسب باید نسبت به تعویض آن بپردازیم.

با توجه به اینکه باک خودرو از فلز تشکیل شده ، می تواند محلی برای رسوب ذرات باشد بنابراین زمانی که خودرو تکان می‌خورد ، این ذرات در سطح بنزین شناور شده و به سمت موتور حرکت می‌کند بنابراین این بنزین ناخالص می‌تواند موجب بروز مشکل در اجزای موتور خودرو شود، به همین جهت فیلتر بنزین در مسیر ورودی بنزین به موتور در نظر گرفته شده تا بتواند رسوبات بنزین را از آن پاکسازی کند.بنابراین تمام آلودگی ها در داخل کاغذ فیلتر بنزین گیر می افتد و در نتیجه بنزین خالص به موتور می رسد. بنابراین این قطعه بسیار مهم در سلامت خودرو و کارکرد صحیح موتور موثر می‌باشد.

 تعویض دوره‌ای فیلتر روغن و بنزین نیز اهمیت بالایی دارد و باید در دوره های مناسب آن را تعویض کرد.

فیلتر بنزین

فروش فیلتر بنزین با کیفیت بالا

فروشگاه چرخ و یدک با در نظر گرفتن کیفیت عالی برای محصولاتش از قبلیل فیلتر بنزین می تواند این محصول را با سطح کیفی بسیار بالا به شما عرضه کند همانطور که گفته شد اهمیت کیفیت فیلتر بنزین بسیار بالا بوده و در صورتی که فیلتر بنزین کیفیت بالایی داشته باشد می‌تواند تمام ناخالصی ها را به خوبی از بنزین پاکسازی کند بنابراین شما با خرید از چرخ و یدک می توانید این محصولات درجه یک تهیه نمایید. بنابراین شما می‌توانید خرید راحت را به صورت اینترنتی از فروشگاه چرخ و یدک تجربه کنید.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()