021-34804
0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
رینگ اسپرت
رینگ آهنی
رینگ آفرود
سایز رینگ
کالا برای:

رینگ اسپرت فابریکی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

طرفداران خودروهای اسپرت باید از لاستیک و همچنین رینگ های مناسب برای خود استفاده کنند تا بتوانند بهترین عملکرد را از خودروی خود شاهد باشند. رینگ اسپرت فابریکی از بهترین نوع رینگ مناسب برای خودروهایی است که رینگ های آن ها از همان ابتدا بصورت اسپرت در کارخانه طراحی و تولید شده اند. این نوع رینگ ها میتوانند تناسب بسیار خوبی را با لاستیک های خودرو برقرار کرده و خودرو عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. رینگ اسپرت فابریکی به مراتب دیرتر از رینگ های غیر فابریکی از بین میروند و به همین دلیل میتوانند هزینه های نگهداری از خودرو را کاهش دهند. رینگ های اسپرت فابریکی گران تر از رینگ های معمولی هستند که به همین دلیل باید در انتخاب آن دقت بیشتری بخرج داده و حتی الامکان رینگ های فابریکی را تهیه نمایید.

خرید و فروش انواع رینگ اسپرت فابریکی

شاید کمتر فروشگاهی را بتوان یافت که در زمینه خرید و فروش انواع رینگ اسپرت فابریکی فعالیت کند زیرا این دسته از رینگ ها کمیاب تر از دیگر انواع رینگ مانند رینگ های معمولی و یا اسپرت هستند. فروشگاه چرخ و یدک سال هاست که در زمینه خرید و فروش انواع رینگ اسپرت فابریکی فعالیت میکند و میتوانید رینگ اسپرت فابریکی متناسب با خودروی خود را از این فروشگاه تهیه نمایید.

قیمت رینگ اسپرت فابریکی

رینگ های اسپرت فابریکی از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند و بستگی دارد که خودروی شما در چه برند و مدلی باشد که از این رو اگر خودروی رده بالایی را در اختیار دارید در نتیجه باید هزینه بیشتری برای خرید آن پرداخت نمایید. اما در صورتیکه فروشگاه چرخ و یدک را انتخاب کرده باشید در نتیجه میتوانید با پرداخت هزینه مناسبی رینگ اسپرت را مناسب خودروی خود تهیه نمایید. 

فروشگاه چرخ و یدک بصورت اختصاصی در زمینه فروش انواع رینگ اسپرت و  رینگ فابریکی فعالیت میکند  و مدل های بسیار متنوع و زیبایی از رینگ ها را برای فروش موجود دارد که میتوانید بر اساس نوع خودرو و همچنین سلیقه خود بهترین رینگ را خریداری نمایید.

یکی از ابزارهایی که میتواند یک خودروی معمولی را تا حدی به یک خودروی اسپرت تبدیل کند و جلوه ظاهری آنرا نیز به طور کلی متحول کرده و آنرا از حالت معمولی به اسپرت تبدیل کندرینگ اسپرت میباشد. رینگ اسپرت همانطور که از نامش پیداست از دسته رینگ های معمولی نیست و با شکل و ظاهر متفاوتی بفروش میرسد. رینگ اسپرت یکی از رینگ های پر طرفدار بخصوص در میان جوانان است و میتوانند با این دسته رینگ ها به خوبی خودروی خود را از یک خودروی معمولی استاندارد به یک خودروی اسپرت تبدیل کنند. البته درست که اسپرت کردن خودرو زمانی انجام میشود که بتوان تغییرات اساسی در بخش موتوری و فنی ایجاد نمود اما رینگ اسپرت، ظاهر و همچنین تا حدودی عملکرد خودرو را تغییر خواهد داد. برخی از خودروها بخصوص خودروهای داخلی  از رینگ فابریکی استفاده میکنند که این رینگها چندان جذابیتی ندارند که با استفاده از رینگ های اسپرت میتوان تغییرات زیادی را برای خودرو ایجاد نمود. البته رینگ فابریکی برخی خودروها بطور مثال خودروهای خارجی اسپرت است که میتواند نیاز مالک خودرو و افرادی که به اسپرت بودن خودرو علاقه زیادی دارند مرتفع سازد.

مزایای رینگ اسپرت

رینگ اسپرت علاوه بر اینکه جلوه ظاهری بسیار زیبایی را برای خودرو ایجاد میکند مزایای دیگری را نیز برای خودرو بوجود می آورد. یکی از مزیت های ایجاد شده با استفاده از رینگ اسپرت به فرمان پذیری بسیار خوب خودرو مربوط میشود. خودرو با استفاده از رینگ اسپرت فرمان پذیری بهتری بخصوص در سرعت بالا و همچنین در پیچ ها پیدا خواهد کرد. رینگ اسپرت مانور دهی خودرو را در صورت شرکت در مسابقات اتومبیلرانی تا حد زیادی ارتقا خواهد داد در صورتی که رینگ های معمولی چندان راندمان و قدرت مانوری ندارند. سطح تماس لاستیک با استفاده از رینگ اسپرت تا حد زیادی افزایش می یابد و به همین دلیل کیفیت ترمزگیری لاستیک و در نتیجه خودرو نیز افزایش می یابد. رینگ های اسپرت به دلیل جنس سختی که دارند به راحتی فرسوده نمیشوند و  از عمر طولانی تری نسبت به رینگ های معمولی برخوردار هستند.

خرید رینگ اسپرت بر اساس آلیاژ بکار رفته در ساخت آن

یکی از نکاتی که کمتر کسی برای خرید رینگ اسپرت به آن توجه دارد آلیاژ به کار رفته در ساخت رینگ میباشد که از اهمیت بسیار زیادی نیز برخوردار میباشد. شاید آلیاژ به کار رفته در ساخت یک رینگ فابریکی چندان حائز اهمیت نباشد اما نوع آلیاژ به کار رفته در رینگ های اسپرت اهمیت بسیار زیادی دارد. خودروهای معمولی که در کارخانه مونتاژ میشوند اغلب از رینگ های فولادی برخوردار هستند که جزو رایج ترین رینگ ها محسوب میشوند. اما آلیاژ دیگری وجود دارد که برای ساخت رینگ اسپرت استفاده میشود و آن هم آلومینیوم است که علاوه بر زیبایی از طول عمر بالاتری نیز برخوردار است و همچنین وزن کمتری نسبت به رینگ های معمولی دارد. برای خرید رینگ اسپرت آلومینیومی توجه داشته باشید که رینگ های آلومینیومی غیر آلیاژی میتوانند خطر آفرین باشند. همچنین اگر بودجه کافی را برای خرید رینگ اسپرت در اختیار دارید میتوانید رینگ های ساخته شده با آلیاژهای منیزیم و همچنین کربن را تهیه نمایید.

فروش رینگ اسپرت در مدل های متنوع

امروزه رینگ های اسپرت در مدل های متنوعی تولید میشوند که هر یک میتوانند نظر خریدار را به خود جلب کنند. هر چه یک فروشگاه  امکان فروش رینگ اسپرت در مدل های متنوع را فراهم آورده باشد در نتیجه مشتری میتواند آنچه که مد نظر و مناسب برای خودرو میباشد را راحت تر تهیه کند. فروش رینگ اسپرت در مدل های متنوع هم اکنون در فروشگاه چرخ و یدک انجام میشود و میتوانید از مدل های متنوع رینگ ها و البته با دریافت اطلاعات کامل بهترین رینگ را سفارش دهید.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 20 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()