021-34804
0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

فیلتر روغن

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فیلتر روغن یکی از محصولات چرخ یدک است که در خودرو های مختلف از قبیل سبک و سنگین از آن استفاده می شود و موتور خودرو هنگام کار کردن نیاز به فیلتر روغن دارد تا این فیلتر بتواند ذرات آهنی و آلومینیومی را جدا کند.همچنین در اثر سوخت گازوئیل و بنزین جرم‌ هایی ایجاد می گردد که ممکن است وارد روغن شوند و به همین جهت با استفاده از فیلتر روغن این ذرات جمع شده و به روغن وارد نمی‌شود.

انواع فیلتر روغن

 فیلتر های روغن در انواع مختلفی به تولید می رسند که از انواع آن عبارتند از المنتی و پوست فلزی که از کاربرد ترین فیلتر روغن می‌باشند. فیلتر روغن المنتی در پوسته ای در موتور نصب شده و فیلتر پوسته فلزی بر روی پیچی در موتور قرار داده می شود. هر یک از این فیلتر ها نقش تعیین کننده ای دارند و در واقع روغن را از فیلتر عبور می دهند. برای اینکه جرم های به وجود آمده از کارکرد موتور به روغن وارد روغن شود بسیار مهم است که از فیلتر روغن استفاده شود و این فیلتر در زمان های مشخص شده باید تعویض گردد زیرا سطح آن کثیف شده و برای کارکرد مجدد نامناسب خواهد بود. تعویض به موقع فیلتر روغن بسیار مهم است و در صورت کثیفی کاغذ صافی شاهد افت فشار روغن خواهیم شده ، بنابراین اگر صافی فیلتر روغن بیش از حد کثیف شده باشد، نمی‌تواند روغن را از خود عبور دهد بنابراین باید در جهت تعویض آن اقدام شود.

فیلتر روغن

وظایف فیلتر روغن چیست ؟

همانطور که گفته شد فیلتر روغن قطعه ی مهمی در خودروهایی با موتورهای احتراق داخلی می باشد که وظیفه تصفیه روغن را دارد و این عملکرد فیلتر روغن در خودرو به وضوح قابل مشاهده است و از سه جهت می‌توان وظایفی را برای این قطعه در نظر گرفت.

وظایف فیلتر روغن شامل روانکاری، خنک کاری و جمع آوری مداوم آلاینده ها از سطح اجزای موتور می باشد.

 با توجه به اینکه قطعات و اجزای موتور بسیار حساس هستند و جنس آنها از فلز بوده که خاصیت خورندگی و آسیب پذیری بالایی دارند بنابراین از هوا و آب برای خنک کاری استفاده نمی‌شود و به همین جهت روغن اهمیت بالایی در خنک کاری اجزای موتور خواهد داشت. با توجه به اینکه موتورهای احتراق داخلی زمانی که فعالیتشان بالا می رود ، گرما تولید کرده و در صورتی که عملیات خنک کاری انجام نگیرد ، ممکن است تغییر شکل قطعات را داشته باشیم و یا به قطعات موتور آسیب وارد شود.بنابراین اگر حرارت موتور بالا رود موجب جوش آوردن موتور و سوختن سر سیلندر خواهد شد، با توجه به تمامی این نکات و در نظر گرفتن سایش مداوم قطعات موتور که باعث ایجاد گرمای هرچه بیشتری می شود و نیز استهلاک قطعات بسیار بالا است ، روغن نقش بسیار مهمی را برای تبادل گرمایی و کم کردن دمای اجزا ایجاد می‌کند.بنابراین برای استفاده از روغن عملکرد فیلتر روغن مهم بوده و نقش مهمی را در کیفیت روغن خواهد گذاشت. در صورتی که از فیلتر روغن استفاده نشود یا از فیلتر روغن نامناسبی استفاده شود، در واقع روغن نیز می‌تواند خود مسبب مشکلات فراوانی برای موتور شود بنابراین تعویض نکردن روغن و فیلتر روغن به مدت طولانی باعث ورود ذرات آلاینده به محیط اطراف خود و موتور خواهد شد و عملکرد آن را با مشکل روبرو خواهد کرد.

بنابراین وظایف روغن موتور به شرح زیر است:

  •  تصفیه روغن و حفاظت از تمیزی آن
  •  افزایش طول عمر روغن و کارایی مناسب آن
  • باز نگهداشتن مدار روغن با حفظ فشار و حجم روغن.

فروش فیلتر روغن با کیفیت بالا

فیلتر روغن از قطعات مهم در خودرو می باشد که کیفیت آن بسیار مهم بوده و بر عملکرد خود موتور خودرو تاثیرات قابل توجهی خواهد گذاشت بنابراین با خرید محصولات اورجینال و با کیفیت می توانید این قطعه را در بهترین عملکرد مورد استفاده قرار دهید. انواع فیلتر روغن توسط چرخ یدک برای شما در نظر گرفته شده است تا بتوانید به صورت اینترنتی نیز خرید خود را از سراسر کشور انجام دهید.

فروش اینترنتی فیلتر روغن

فروشگاه چرخ و یدک فروش اینترنتی انواع محصولات خود از جمله فیلتر روغن را برای شما مشتری گرامی در نظر گرفته تا بتوانید به صورت آنلاین انواع فیلتر را خریداری نمایید و به همین جهت از طریق سایت می توانید ثبت سفارش را انجام دهید و با همکاران ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.این مرکز معتبر با سال ها تلاش و تجربه فراوان در زمینه فروش انواع فیلتر های خودرو از جمله فیلتر روغن ، می تواند محصولاتی با کیفیت بسیار بالا را به شما ارائه کند تا از خرید خود رضایت کامل داشته باشید.با توجه به اینکه فیلتر روغن در بازار در تنوع بالایی به فروش می رسد که هر یک از نظر سطح کیفی متفاوت با هم بوده و می تواند کارایی این قطعه را در خودرو به شکل متفاوتی ارائه کنند، به همین جهت خرید از مراکز معتبر بسیار مهم است و پیشنهاد ما به شما چرخ و یدک می باشد زیرا چرخ و یدک محصولات با کیفیت و اورجینال را به مشتریانش را کرده و خدمات دهی عالی و فوری از موارد مهم این مجموعه میباشد.

فروشگاه چرخ و یدک از مراکز ارائه دهنده انواع فیلتر خودرو میباشد که شما میتوانید از سایت خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید تا در کمترین زمان محصولات مورد نظر را دریافت کنید .محصولات در برندهای معتبر و به شما ارائه می شود و قیمت ها به دلیل عرضه مستقیم به بسیار ارزان در نظر گرفته شده تا از خریدتون رضایت داشته باشید.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()