0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

فیلتر هوا

10 / 10
از 1 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فیلتر هوا یکی از انواع فیلتر های مهم در خودرو است که توسط چرخ و یدک برای شما در نظر گرفته شده و جهت خرید می توانید سفارش خود را ثبت نمایید. مرکز چرخ و یدک سال هاست که فروش انواع فیلتر هوا و سایر قطعات خودرو را انجام داده و از باسابقه ترین و با تجربه ترین فروشگاه های اینترنتی در کشور است که با فراهم نمودن بستر خرید اینترنتی موجب خدمات رسانی بهتر به مشتریانش شده و با توجه به قیمت مناسب محصولاتش مشتریان دائمی را به دست آورده است.

با توجه به اینکه نقش هوا در عملکرد خودرو احتراق داخلی بسیار مهم بوده و در صورتی که هوای کافی برای احتراق وجود نداشته باشه ، در نهایت بازدهی خودرو کمتر خواهد شد،استفاده از فیلتر برای خالص کردن هوا از آلودگی ها می باشد. در واقع محفظه احتراق و محفظه ای است که سوخت و هوا به داخل آن تزریق شده و در نهایت موجب کارکرد خودرو خواهد شد بنابراین هوایی که به محفظه احتراق فرستاده می‌شود ، از هوای اطراف خودرو بوده و به همین جهت ناخالصی هایی دارد که شامل گرد و غبار و غیره می باشد و در صورتی که این ذرات وارد محفظه احتراق شوند ،می‌تواند باعث عملکرد نامناسب موتور و یا آسیب به آن شود. ناخالصی های موجود در هوا که شامل انواع دوده ،ذرات ریز، رطوبت، گرده گیاهان ،شن و ماسه و غیره است موجب آسیب رساندن به انواع قطعات از جمله پیستون و دیوار سیلندر می شوند، همچنین انواع آلاینده های جامد نیز به اجزای موتور آسیب وارد می کند و باعث خرابی قطعات در موتور میشود.

فیلتر هوا یکی از فیلترهایی است که برای عملکرد مفید خودرو و افزایش عمر آن به کار می رود و باید در زمان های مناسب نسبت به تعویض آن اقدام کرد. اگر تعویض فیلتر هوا به موقع انجام نگیرد ، علاوه بر آسیب رساندن به قطعات موتور ،می تواند تا حدود ۲۵ درصد مصرف سوخت ماشین را بالا آورد. اگر در مناطق پر گرد و غبار تردد دارید بهتر است که در هر ۵ هزار کیلومتر نسبت به تعویض فیلتر هوا اقدام نمایید اما اگر محیط اطراف شما هوای معمولی است میتوانید تعویض فیلتر هوا را در حرکت در حدود ده هزار کیلومتر انجام دهید.

فیلتر هوا

فروش انواع فیلتر هوا با قیمت ارزان

 فیلترهای هوا در انواع مختلف به تولید می‌ رسند که توسط فروشندگان مختلف از جمله چرخ و یدک با کیفیت بسیار عالی به فروش می رسند.

مسائل مهم فیلتر هوا

 فیلتر هوا درصورتی که کثیف شود می تواند مصرف بنزین را افزایش دهد بنابراین تعویض فیلتر هوا در زمان مناسب بسیار مهم بوده و همچنین باید از فیلتر هوای مناسب و استاندارد استفاده شود.

با کثیف شدن فیلتر هوا ، سوخت بنزین بسیار بالا خواهد بود و در نتیجه آلودگی بسیار زیادی تولید خواهد شد بنابراین تعویض فیلتر هوا ارتباط مستقیمی با حفاظت از محیط زیست دارد.

فیلتر هوا از نظر طول عمر محدود بوده و باید در زمان های مشخص شده جایگزین شود به طور معمول در هر ۳ تا ۵ هزار کیلومتر می توان تعویض فیلتر هوا را در زمان مناسبی انجام داد. فیلتر هوا جایگاهش در اتومبیل های مختلف شکل متفاوتی دارد و به همین جهت باید نحوه قرار گیری فیلتر هوا در جایگاه خود به صورت مناسب انجام گیرد تا بتوان عملکرد خوبی را از آن مشاهده کرد و عمل فیلتراسیون به نحو احسن انجام گیرد. فیلتر هوا در بازار در برند های مختلفی عرضه میگردد و در زمان خرید این قطعه باید اطلاعات مناسبی را داشته باشیم اما اگر لطلاعاتی درباره ای محصول ندارید ، کارشناسان ما مشاوره های لازم را به شما ارائه می دهند.

نصب فیلتر هوا در برخی از خودرو ها دسترسی آسانی دارد و بدون نیاز به ابزار خاصی می توان فیلتر هوا را در جای خود نصب نمود بدین منظور باید پس از خرید فیلتر هوای مناسب خودرو ، درب فیلتر را برداشته و پس از برداشتن فیلتر قدیمی فیلتر جدید را در محل مربوطه قرار داد.پس از قرار دادن فیلتر جدید در جایگاه خود و پس از اینکه درب محفظه را بستیم باید از کارکرد موتور و مکش هوا اطمینان داشته باشیم. نکته ای که اهمیت دارد این است که فیلتر هوا در خودروهای سبک امکان تمیز کردن و یا استفاده مجدد را ندارند و باید حتماً مورد تعویض قرار گیرند.

فیلتر هوا

نحوه عملکرد فیلتر هوای خودرو

 در فیلتر هوای خودرو و در بخش کاغذ مصرفی مدیای فیلتر و یا همان سطح فیلتراسیون، نوعی از الیاف استفاده شده که وظیفه دارد از ورود ذرات جلوگیری کند، بنابراین ذرات گرد و غبار یا آلودگی های دیگر بر روی فیلتر جمع شده و در نهایت عملکرد این سنسور را با مشکل مواجه می‌کند. همچنین نحوه ترکیب سوخت و هوا به شکل نامناسب انجام گرفته که در نهایت در عملکرد موتور اختلال ایجاد کرده و مصرف سوخت را هم افزایش خواهد داد.بنابراین قدرت موتور کاهش پیدا می‌کند.

فروش اینترنتی فیلتر هوا

 افراد به منظور تهیه قطعات مورد نیاز خودرو به خرید اینترنتی تمایل بیشتری دارند و با مراجعه به فروشگاه های مختلف خرید انواع قطعات از جمله فیلتر هوا را انجام می دهند.اما باید توجه داشته باشید که خرید فیلتر به دلیل حساسیت آن باید به صورت مطمئن و با کیفیت بالا انجام گیرد به همین دلیل فروشگاه چرخ و یدک قطعا گزینه ی عالی برای خرید این قطعه می باشد. چنانچه قصد تهیه انواع فیلتر را دارید باید توجه کنید که فروشگاه بزرگ چرخ و یدک فروش اینترنتی را برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته تا در زمان کوتاه و به آسانی خریدتان را انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()