021-34804
0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
نوع خودرو
پهنا
فاق
سایز رینگ
نوع لاستیک
کالا برای:

لاستیک اروپایی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک هایی که در کشور بفروش ما میرسند از لحاظ کیفی  متفاوت هستند و در این بین لاستیک های اروپایی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. لاستیک اروپایی از هر لحاظ یک لاستیک مناسب محسوب میشود و به سختی میتوان یک لاستیک ساخت اروپا را یافت که از کیفیت بالایی برخوردار نباشد. لاستیک های اروپایی به مراتب دیرتر فرسوده شده و مهم تر از همه عملکرد خوبی را از خود نشان میدهند که تمامی این ویژگی ها باعث شده تا مالکان خودروهای رده بالا و گران قیمت بیشتر تمایل به استفاده از لاستیک های ساخت اروپا داشته باشند. در ساخت و تولید لاستیک های اروپایی از مواد درجه یک و مرغوب و همچنین تجهیزات روز دنیا استفاده میشود که کیفیت لاستیک  را تا حد زیادی افزایش میدهد.

لاستیک سواری اروپایی

در میان لاستیک های وارداتی اروپایی لاستیک های سواری از مشتریان بیشتری برخوردار هستند بیشتر مالکان خودروهای سبک به این لاستیک ها علاقه نشان میدهند. اما لاستیک سواری اروپایی چه ویژگی هایی دارد که در دیگر لاستیک ها وجود ندارد؟ لاستیک های سواری اروپایی اول از هر چیز عملکرد بسیار خوبی دارند که این خود یک ویژگی برای خودروهای گران قیمت محسوب میشود. اینکه خودرو بتواند عملکرد خوبی را از لاستیک دریافت کند یک ویژگی محسوب میگردد. دوام و طول عمر بالا نیز از جمله دیگر ویژگی های لاستیک سواری اروپایی هستند.

لاستیک اروپایی

خرید و و فروش انواع لاستیک اروپایی

بهترین راهکار برای خرید و فروش انواع لاستیک اروپایی که با استقبال بسیار خوبی از سوی خریدار نیز مواجه بوده است  خرید بصورت غیر حضوری برای مشتری میباشد. خرید و فروش انواع لاستیک اروپایی بصورت غیر حضوری برای افرادی که نمیتوانند خرید خود را بصورت حضوری انجام دهند یک مزیت محسوب میشود. فروشگاه چرخ و یدک نیز که از ابتدا همواره به دنبال رفاه حال مشتریان خود بوده است اقدام به فروش لاستیک بصورت غیر حضوری نموده و بدون اینکه نیازی به حضور در فروشگاه وجود داشته باشد میتوانید خرید خود را انجام دهید.

مدل های متنوعی از لاستیک اروپایی را بدون اینکه نیازی به مراجعه حضوری داشته باشید و تنها با یک تماس و یا از وب سایت فروشگاه چرخ و یدک و از سراسر کشور میتوانید سفارش داده و نیازی به مراجعه حضوری برای  خرید وجود نخواهد داشت.

لاستیک هایی که در کشور ما بفروش میرسند اغلب وارداتی هستند که در این بین لاستیک هایی که از کشورهای اروپایی وارد کشور  ما میشوند  سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص داده اند. لاستیک اروپایی به مدل های متنوعی تقسیم بندی میشود که هر یک از این مدل ها مناسب با یک و یا چند مدل خودرو خواهند بود که باید به این موضوع در هنگام خرید این لاستیک ها توجه داشته باشید. لاستیک اروپایی در بهترین برندهای روز دنیا تولید میشود و به همین دلیل جزو لاستیک هایی هستند که ظرفداران زیادی در میان مالکان خودروهای وارداتی دارند. لاستیک اروپایی کلیه استاندارد های روز دنیا را در تولید بدست آورده است و از کارایی و همچنین کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. لاستیک اروپایی برای خودروهای تولید داخل نیز مناسب میباشد و باید برند و مدلی از لاستیک را تهیه کنید که با خودروی شما سازگاری داشته باشد.

لاستیک اروپایی

قیمت لاستیک اروپایی با توجه به عملکرد آن بسیار مناسب است

یکی از عواملی که باعث شده تا مشتری در برخی از برندها و مدل ها از خرید لاستیک منصرف شود قیمت بالای برخی برندهای لاستیک میباشد. برخی برندهای لاستیک اروپایی از قیمت بالایی برخوردار هستند که از این رو ممکن است شما را از خرید لاستیک منصرف کند که توجه داشته باشید که این قیمت ها نباید عاملی باشد تا شما را از خرید لاستیک منع کند.

درست است که قیمت لاستیک اروپایی بالاتر از لاستیک های دیگر میباشد اما در کل هزینه های شما برای خرید لاستیک کاهش خواهد یافت و دیگر نیازی نیست تا در مدت کوتاهی لاستیک خودروی خود را تعویض نمایید.

قیمت لاستیک اروپایی در فروشگاه چرخ و یدک کاملا مناسب و ایده آل میباشد و میتوانید با انتخاب این شرکت هر مدل لاستیک که نیاز داشتید را با بهترین قیمت سفارش داده و هیچگونه محدوده جغرافیایی نیز برای خرید نخواهید داشت.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 139 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()