021-34804
0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
کالا برای:

انواع فیلتر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

انواع فیلتر خودرو در چرخ و یدک با بهترین کیفیت به شما عرضه می گردد. به طور کلی خودروها دارای سه فیلتر هوا ،روغن و سوخت می باشند که هر یک از انواع فیلتر خودرو با توجه به نامشان برای بخش های مشخص شده مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر ها در خودرو بسیار مهم هستند و تاثیرات قابل توجهی در کارکرد خودرو می گذارند. این فیلتر ها برای زدودن آلودگی ها به کار می رود و از بخش های ضروری در هر خودرو است.

انواع فیلتر هوا

فیلتر هوا یکی از انواع فیلتر خودرو است که از کتان و اسفنج و مواد سلولزی تشکیل می‌شود. نقش فیلتر هوا در ورودی هوا به محفظه موتور، برای تمیز کردن هوا بوده تا از عبور گرد و غبار به موتور جلوگیری کند.

انواع فیلتر روغن

فیلتر روغن از سلولز ساخته می‌شود که این فیلتر نیز از ورود گرد و غبار به داخل روغن موتور جلوگیری کرده و موجب کارکرد مناسب خودرو می‌شود. اگر فیلتر روغن خودروی شما دچار آسیب شده باشد و یا مشکلی داشته باشد ، از موتور صداهای اضافی شنیده خواهد شد.

انواع فیلتر

انواع فیلتر سوخت

 فیلتر سوخت یکی از انواع فیلتر ماشین مربوط به خودرو می باشد که از ناخالصی های وارد شده به موتور جلوگیری می کند. با توجه به اینکه سوخت ناخالص باعث عملکرد نامناسب موتور و صدمه به آن می شود با استفاده از فیلتر سوخت می توان از این مسئله جلوگیری کرد.

فروشگاه چرخ و یدک مفتخر است که در راستای تکمیل محصولاتش انواع فیلتر ماشین را برای مشتریانش در نظر گرفته تا بتوانند به صورت مطمئن خرید خود را انجام دهند. همچنین با توجه به نیاز بیش از پیش افراد به قطعات و ملزومات خودرو از جمله انواع فیلتر خودرو، این مجموعه انواع برند های شناخته شده را در نظر گرفته و محصولاتش را با تضمین کیفیت ارائه می کنند بنابراین اعتماد به این مجموعه موجب خرید رضایت بخش خواهد شد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()