021-34804
0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
کالا برای:

فیلتر کابین

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از اجزای مهم در خودرو فیلتر‌ کابین است که در چرخ و یدک با بهترین قیمت برای شما در نظر گرفته شده است.فیلتر کابین برای سیستم تهویه مورد استفاده قرار می گیرد شاید برای شما هم این اتفاق پیش آمده است که موقع استفاده کردن از سیستم تهویه خودرو، بوی نامطبوع به مشامتان برسد و در واقع این موضوع ارتباط با فیلتر کابین دارد. هوای ورودی به کابین خودرو از فیلتر کابین عبور می کند و تمامی ذرات و گرد و غبار از فیلتر در زمان عبور هوا جمع‌آوری می‌شود.

تعویض فیلتر کابین در زمان های مناسب توصیه شده و نقش مهمی در خودرو دارد و به افراد این اجازه را می‌دهد تا هوای پاک و تازه را استنشاق کنند.

فیلتر کابین

فروش فیلتر کابین خودرو با قیمت ارزان

فیلتر کابین خودرو توسط فروشگاه چرخ و یدک با قیمت ارزان به شما ارائه می شود و اگر شما هم قصد تهیه این فیلتر را دارید ، می توانید با مراجعه به چرخ و یدک خرید خود را به صورت مستقیم از تامین کننده دریافت نمایید.

همانطور که گفته شد فیلتر‌کابین خودرو وظیفه تصفیه ذرات هوای ورودی به سیستم تهویه خود را دارد و این وسیله بسیار مهم است زیرا بهبود کیفیت و تصفیه هوای خودرو بسیار مهم بوده و این فیلتر می تواند هرگونه آلایندگی را از خودرو دور نماید. فروشگاه چرخ و یدک فیلتر کابین را در کیفیت بسیار بالا در نظر گرفته است تا بتواند رضایت مشتریانش را به خود جلب نماید. قیمت‌ های در نظر گرفته شده برای انواع فیلتر خودرو از جمله فیلتر کابین بسیار مناسب بوده و فروش محصولات به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر است.

در صورتی که خرید اینترنتی فیلتر هوا را انجام می‌دهید باید حتماً از فروشندگان بااعتبار این محصولات را دریافت کنید تا از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید برابر این فروشگاه چرخ و یدک بهترین گزینه خواهد بود زیرا و صورتی با کیفیت و عصر را به شما ارائه می کند و قیمت گذاری برای محصولات اش بسیار مناسب در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()