021-34804
0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
نوع خودرو
پهنا
فاق
سایز رینگ
نوع لاستیک
کالا برای:

لاستیک پژو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک پژو از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با مشخصات فنی و برند متفاوت می توان آن را تهیه نمود. فروشگاه چرخ و یدک یکی دیگر از مراکز بزرگ در عرصۀ تأمین و فروش لاستیک سواری، شاسی بلند، باری و ... در حال فعالیت می باشد. در نتیجه متناسب با برندهای مختلف اتومبیل در سطح بازار، امکان خرید لاستیک پژو با برندهای ایرانی و خارجی را برای مشتریان فراهم نموده است. پژو از جمله محصولات کمپانی ایران خودرو محسوب می شود. در واقع خودروهای پژو متعلق به یک شرکت فرانسوی است که در ایران امتیاز مونتاژ و عرضۀ آن دریافت شده است. از این رو شاهد فروش خودروهای پژو 405، پژو پارس، پژو 2008، پژو 207، پژو SLX، پژو GLX و ... می باشیم. در نتیجه هنگام خرید لاستیک پژو، در نظر گرفتن یک سری نکات مهم لازم و ضروری است. در ادامۀ متن بیشتر به جزئیات خرید تایر پژو می پردازیم، تا بدین وسیله دارندگان خودروهای پژو راحت تر از قبل بتوانند تایر مورد نیاز اتومبیل خود را تهیه نمایند.

مشخصات فنی لاستیک پژو

عوامل متعددی بر روی انتخاب لاستیک پژو تأثیرگذار می باشد که می توان به مشخصات فنی اتومبیل اشاره نمود. تولید کنندگان لاستیک بر اساس مدل های مختلف اتومبیل که در سطح بازار مورد استفاده قرار گرفته می شوند، اقدام به تولید انواع لاستیک نموده اند. بدین ترتیب به سهولت می توانید متناسب با مدل اتومبیل پژو، لاستیک پژو مناسبی را برای خودرو تهیه نمائید. به دلایل متعددی نیاز است که دارندگان خودرو هر چند وقت یکبار نسبت به تعویض لاستیک های خودرو اقدام نمایند. استهلاک سطح خارجی لاستیک، پنچری، افزایش طول کارکرد تایر و حوادث جاده ای از جمله موارد مهم و کلیدی هستند که راننده با مشاهدۀ هر کدام از موارد، نیاز به تعویض تایرهای خودرو دارید.

لاستیک پژو

خرید لاستیک پژو

نکات فراوانی در خصوص انتخاب و خرید لاستیک پژو وجود دارد ولی در اینجا تنها به برخی از موارد مهم و کلی آن اشاره می نمائیم. سازندگان تایر، مشخصات فنی محصولات را بر روی دیوارۀ لاستیک درج می کنند. اگر تا کنون سطح خارجی لاستیک های اتومبیل، موتور، دوچرخه و ... را ملاحظه نموده باشید، یک سری اعداد و حروف بر روی دیوارۀ بیرونی لاستیک ملاحظه می نمائید. این علائم به عنوان مشخصات فنی تولید محصولات شناخته می شوند. در نتیجه در زمان تأمین لاستیک خودروهای پژو باید اطلاعات جامعی نسبت به مفاهیم هر یک از علائم داشته باشید. در این صورت بتوانید لاستیک مناسبی را برای اتومبیل خود تهیه نمائید.

پهنای تایر یکی از مواردی است که بر روی لاستیک درج می شود و بر اساس میلیمتر تعیین می گردد و نحوۀ محاسبۀ پهنای لاستیک از انتهای یک دیواره تا دیوارۀ دیگر آن می باشد. نسبت منظر به نسبت ارتفاع دیواره به پهنای تایر اطلاق می شود که به صورت درصد تعیین می گردد. در زمان خرید لاستیک پژو توجه به این شاخص ها ضرورت دارد. شاخص تحمل بار و حداکثر سرعت مجاز مواردی هستند که در انتخاب لاستیک پژو تأثیرگذار می باشد. از فناوری پیشرفته جهت تولید انواع لاستیک زمستانی استفاده نموده اند، تا بدین وسیله بتوانند کنترل بیشتری بر روی کنترل فرمان و ترمزگیر اتومبیل داشته باشند.

قیمت لاستیک پژو

با توجه به اینکه تنوع مدل خودروهای پژو در سطح بازار متعدد است، برای افراد انتخاب تایر مناسب سخت و دشوار می باشد. در همین راستا قیمت لاستیک پژو بر اساس عوامل متعددی تعیین می گردد که می توان به برند و مشخصات فنی تایر اشاره نمود. البته وارداتی بودن برخی از انواع تایر و نوسانات وضعیت بازار موجب بی ثباتی قیمت لاستیک در سطح کشور می شود. در همین راستا جهت اطلاع از لیست قیمت لاستیک پژو و أخذ مشاورۀ تخصصی می توانید با کارشناسان فروش مجموعۀ چرخ و یدک در ارتباط باشید.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 139 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()