0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

روغن هیدرولیک

10 / 10
از 1 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روغن هیدرولیک از دیگر محصولات فروشگاه چرخ و یدک می باشد که با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت بالا به شما عرضه می گردد. روغن هیدرولیک از انواع روغن های خودرو می باشد که برای خودرو با سیستم فرمان هیدرولیکی استفاده می‌شود و با استفاده از این روغن می توان به راحتی فرمان خودرو را چرخاند. تجهیزاتی که می توان از روغن هیدرولیک برای آن استفاده کرد شامل بیل های مکانیکی ، سیستم فرمان، سیستم انتقال قدرت و ترمزهای هیدرولیکی و غیره می باشد.

استفاده از روغن هیدرولیک به خاطر کار پمپ و موتور بوده و به همین جهت باید از ان برای قطعات سیستم هیدرولیک استفاده کرد و اگر این اتفاق نیفتد ، قطعات سیستم هیدرولیکی دچار آسیب خواهد شد.علاوه بر استفاده از روغن هیدرولیک برای چرخش بهتر فرمان خودرو از آن برای روانکاری و ضد خوردگی نیز استفاده می شود، در واقع با گذشت زمان رسوبات و آلودگی در قطعات به وجود آمده و اگر این آلودگی ها از بین نرود، می تواند صدمات زیادی را به پیستون و کاسه نمد و غیره وارد کند بنابراین با تعویض به موقع روغن هیدرولیک می‌توان از آسیب‌ های احتمالی به خودرو جلوگیری کرد.

روغن هیدرولیک

باید دقت داشته باشید که روغن هیدرولیک در انواع متنوع در بازار عرضه می گردد و باید این روغن را در نوع با کیفیت تهیه کرد تا بتوان کارایی و عملکرد مناسبی را از آن مشاهده کرد. فروشگاه چرخ و یدک از مراکز فروش روغن هیدرولیک می باشد که عرضه محصولاتش را به صورت اینترنتی برای شما در نظر گرفته تا بتوانید به راحتی خرید روغن هیدرولیک را به صورت آنلاین انجام دهید و از محصولات با کیفیت این مجموعه بهره مند شوید. این مجموعه معتبر انواع روغن را در بالاترین سطح کیفی به شما ارائه خواهد داد و با توجه به عرضه مستقیم محصولاتش و حذف واسطه ها در این میان فروش انواع روغن ترمز با قیمت ارزان ارائه می گردد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()