0
شماره تماس مستقیم : 09106687003
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لاستیک ایرانی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
نوع خودرو
پهنا
فاق
سایز رینگ
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کشور ما یکی از تولید کنندگان بزرگ لاستیک محسوب میشود و شرکت های زیادی وجود دارند که انواع لاستیک های سواری و همچنین باری و صنعتی را تولید و روانه بازارهای داخلی و حتی بازارهای خارجی میکنند. این حجم بالای تولید لاستیک توانسته پاسخگوی نیاز مشتریان در داخل کشور باشد. در حال حاضر بیشتر مصرف کنندگان لاستیک ترجیح میدهند تا از لاستیک ایرانی استفاده کنند زیرا لاستیک های ایرانی میتوانند مزیت های بیشتری را برای آنها ایجاد کنند. البته هر چند که کیفیت برخی لاستیک های خارجی حقیتا بالاست و از لحاظ کیفی و عملکرد لاستیک دیگری را نمیتوان جایگزین آنها نمود اما برخی ویژگی های لاستیک های ایرانی باعث شده تا مصرف کنندگان ترجیح دهند این دسته از لاستیک ها را خریداری کنند.

لاستیک سواری ایرانی

لاستیک سواری ایرانی از قیمت مناسبتری نسبت به لاستیک های خارجی برخوردار است و همین موضوع نیز از مهمترین دلایلی است که باعث شده تا مصرف کنندگان تمایل بیشتری به خرید لاستیک های ایرانی از خود نشان دهند. کیفیت خوب در کنار قیمت مناسب هر مصرف کننده ای را ترغیب به خرید لاستیک ایرانی خواهد کرد. در طراحی لاستیک سواری ایرانی به گونه ای عمل میشود که تناسب بیشتری با خودروهای تولید داخل برقرار میکنند و همانطور که میدانید بیشتر شرکت های تولید کننده خودرو در داخل نیز از لاستیک های ایرانی برای محصولات خود استفاده میکنند.

خرید و فروش انواع تایر ایرانی

فروشگاه چرخ و یدک جزو فروشگاه های خرید و فروش انواع تایر ایرانی می باشد که مدل های متنوعی از لاستیک های تولید شده در داخل کشور را با قیمت مناسب بفروش می رساند. این فروشگاه توانسته با شناسایی بهترین و با کیفیت ترین تایرهای ایرانی و همچنین فروش آنها رضایت مشتریان خود را با توجه به کیفیت بالای لاستیک ها و همچنین قیمت های مناسب جلب نماید. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()