0
شماره تماس مستقیم : 09103585268
جستجوی پیشرفته
جستجو در باتری خودرو
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

باتری خودرو

10 / 10
از 1 کاربر
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
آمپرساعت
ولتاژ
شرکت سازنده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

باتری خودرو | خرید و فروش انواع باتری

فروشگاه چرخ و یدک که سالیان زیادی است فعالیت خود را در زمینه فروش انواع لاستیک بصورت حضوری و غیر حضوری آغاز نموده است بمنظور پاسخگویی به نیاز مشتریان برای تهیه باتری خودرو امکان خرید باتری بصورت غیر حضوری و اینترنتی را نیز فراهم نموده و با بهترین قیمت و کوتاه ترین زمان میتوانید باتری مورد نیاز خود را در سراسر کشور دریافت نمایید.

باتری یکی از مهمترین قطعات خودرو محسوب میشود که وظیفه تامین برق خودرو و بخش هایی که برای فعالیت به برق نیاز دارند را بر عهده دارد. باتری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و اهمیت آن به حدی است که عملکرد آن بر عملکرد دیگر قطعات خودرو تاثیر گذار خواهد بود. از عمده وظایف باتری خودرو باید به تامین انرژی مورد نیاز برای استارت را نام برد. در خودروهای قدیمی از نوعی باتری خودرو استفاده میشد که بنام اسیدی و یا آبی بفروش میرسیدند و  البته هر از گاهی مشکلاتی را برای مالک خودرو با توجه به توان کم خود بوجود می آوردند اما به مرور و با گذشت زمان باتری های اتمی ابداع و امروزه کلیه خودروهای جدید بخصوص خودروهای وارداتی به این نوع باتری تجهیز شده اند.

باتری اتمی یا اسیدی ؟

یکی از سوالاتی که همواره مشتریان برای خرید باتری خودرو مطرح میکنند این است که باتری اتمی بخریم یا اسیدی؟ همانطور که در بالا نیز اشاره شد باتری های اسیدی از باتری های نسل قدیم هستند که به مرور جای خود را به باتری های اتمی و جدید دادند و مشکلاتی هر چند کوچک را نیز ممکن است برای مالک خودرو ایجاد کنند. برای خرید باتری خودرو پیشنهاد ما به شما نوع اتمی میباشد. خرید باتری خودرو اتمی دو مزیت را برای شما ایجاد خواهد کرد که اولین مزیت مربوط به نگهداری آسان آن میشود. باتری های اسیدی به نگهداری و مراقبت نیاز دارند و باید بعد از مدتی استفاده بررسی شده و در صورت نیاز آب باتری به آنها اضافه نمود. همچنین ممکن است آب موجود در باتری به جوش آمده و مشکلاتی را نیز بوجود آورد که در مقابل باتری های اتمی اینگونه نیستند. همچنین با خرید باتری خودرو اتمی توان استارت و تامین انرژی برق مورد نیاز برای قطعات را افزایش خواهید داد. باتری های اتمی عملکرد بهتری را نیز در فصول سرد سال مانند زمستان از خود نشان خواهند داد و قدرت استارت زدن اولیه را به مراتب نسبت به باتری های اسیدی افزایش میدهند.

باتری ایرانی بخریم یا خارجی؟

از دیگر سوالاتی که در رابطه با خرید باتری خودرو مطرح بوده است، ایرانی و یا خارجی بودن باتری میباشد. مشتری همواره نسبت به خرید باتری خودرو از میان برندهای ایرانی و خارجی مردد بوده است. فروش باتری خودرو در کشور ما در دو نوع ایرانی و همچنین خارجی که میتوان باتری کره ای را نام برد  صورت میگیرد که مشتری نیز با مراجعه به فروشگاه نمیتواند تشخیص دهد که باتری ایرانی را خریداری کند یا خارجی. همان اندازه که فروش باتری خودرو خارجی افزایش یافته است ، باتری های ایرانی نیز فروش خوبی را به خود اختصاص داده اند. فروش باتری خودرو خارجی در ابتدای ورود این باتری ها به بازار کشور ما به دلیل کیفیت  پایین باتری های ایرانی تا حد چشمگیری افزایش داشت اما امروزه باتری های ایرانی با تکنولوژی های روز دنیا تولید میشوند که از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است. در حال حاضر فروش باتری خودرو ایرانی نیز رشد چشمگیری داشته است و  میتوان در پاسخ به این سوال اینگونه گفت که اگر بودجه کافی برای خرید باتری خودرو خارجی را در اختیار دارید گزینه مناسبی محسوب میشوند و با تفاوت نه چندان زیادی از باتری های ایرانی بهتر هستند اما در صورتی که بودجه کافی در اختیار نداریدنیازی نیست هزینه زیادی برای خرید باتری صرف کرده و باتری ایرانی را انتخاب نمایید.

تاریخ باتری خودرو را جدی بگیرید

یکی از مواردی را که برای خرید باتری خودرو باید در نظر گرفته و به راحتی از کنار آن نگذرید تاریخ آن است. باید به تاریخ تولید باتری خودرو توجه داشته باشید. تاریخ تولید باتری خودرو بر روی برگه ضمانت آن قید شده است و میتوانید با مشاهده تاریخ نسبت به تاریخی که باتری در آن تولید شده است اطمینان حاصل نمایید. به یاد داشته باشید که باتری هایی که از تولید آنها یک سال گذشته باشد دیگر گزینه مناسبی نخواهند بود زیرا به مرور و پس از گذشت یکسال عمل سولفاته شدن باتری آغاز میشود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()