0
شماره تماس مستقیم : 09106687003
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز

رینگ آفرودی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
رینگ اسپرت
رینگ آهنی
رینگ آفرود
سایز رینگ
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خودروهای آفرود از لاستیک های مخصوصی برخوردار هستند که در هیچ از خودروها قابل استفاده نیستند و تنها خودروهای شاسی بلند آفرودی میتوانند با این لاستیک ها سازگار باشند. این لاستیک ها نیز هر یک با نوعی رینگ سازگاری دارند که به آنها رینگ آفرودی گفته میشود. رینگ آفرودی از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و میتواند به  راحتی فشار وارد آمده از وزن خودرو را تا حد زیادی تحمل کند. البته تحمل وزن رینگ ها بستگی به مدل آنها دارد و به نسبت این مدل ها از میزان تحمل متفاوتی برخوردار هستند. رینگ آفرودی از آلیاژهای بسیار محکمی ساخته میشود که بتواند در شرایط سخت به خوبی دوام بیاورد و به جز فشار حتی گرما، سرما و همچنین رطوبت نیز تاثیری برای روی رینگها ندارد.

خرید و فروش انواع رینگ آفرودی

رینگ های آفرودی از جمله محصولاتی هستند که در فروشگاه چرخ و یدک عرضه میشوند. خرید و فروش انواع رینگ آفرودی در فروشگاه چرخ و تایر به عنوان یکی از فروشگاه های تخصصی در زمینه لاستیک و رینگ با توجه به خودروهای آفرود موجود در کشور در مدل های مختلفی در حال انجام است. 

قیمت رینگ آفرودی

در قیمت رینگ آفرودی مطمئنا مدل خودروی آفرود بسیار حائز اهمیت است. برخی از رینگ های آفرودی به دلیل اینکه کمیاب هستند از قیمت بالاتری برخوردار میباشند. خارجی و یا داخلی بودن ، قیمت رینگ آفرودی را تحت تاثیر قرار میدهد و  به طبع رینگ های خارجی به دلیل اینکه از کشورهای دیگر به کشور ما وارد میشوند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. با انتخاب فروشگاه چرخ و یدک میتوانید رینگ آفرودی با بهترین و مناسبترین قیمت را خریداری نمایید. این فروشگاه به صورت حضوری و غیر حضوری محصولات خود را بفروش میرساند و با دریافت مشاوره  که بصورت تلفنی انجام میشود میتوانید خرید خود را انجام دهید. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()