021-34804
0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
نوع خودرو
پهنا
فاق
سایز رینگ
نوع لاستیک
کالا برای:

لاستیک سواری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از محصولات پر بازدید در فروشگاه چرخ و یدک ، فروش انواع لاستیک سواری می باشد. لاستیک سواری چه خارجی باشد و چه ایرانی باید از یک سری ویژگی ها برخوردار باشد تا بتواند یک رانندگی ایمن را به وجود آورده و همچنین آسایش سرنشینان را با انتقال  کم لرزش از زمین به بدنه خودرو تامین کند. یک لاستیک سواری ابتدا باید متناسب با مدل خودرو انتخاب شود. بسیاری از مردم بنا به دلایلی بخصوص زیباتر شدن خودروی خود اقدام به انتخاب لاستیک هایی با سایز های نا متناسب برای خودروی خود میکنند که همین موضوع میتواند کارکرد خودرو را با مشکل مواجه کند. بهتر است بیشتر از اینکه به زیبایی لاستیک ها اهمیت دهید به تناسب لاستیک با خودرو اهمیت قائل شوید.  برای خودروی خود لاستیک های سواری در سایز مناسب را انتخاب کنید تا بتوانید راندمان بهتری را نیز دریافت نمایید.

نکاتی که در هنگام خرید لاستیک سواری باید در نظر داشته باشید

برند لاستیک یکی از مهمترین نکاتی است که باید مد نظر قرار دهید و با توجه به این موضوع که کدام برند لاستیک میتواند دوام بیشتری داشته باشد و همچنین عملکرد بهتری را از خود نشان دهد یک لاستیک مناسب را انتخاب نمایید. برندهای زیادی از لاستیک سواری وجود دارند که برخی از آنها خارجی و برخی دیگر ایرانی هستند. کیفیت برخی لاستیک های خارجی به مراتب بالاتر از لاستیک های ایرانی است اما این موضوع دلیلی بر بی کیفیت بودن لاستیک های ایرانی نیست.  برخی لاستیک های ایرانی تولید داخل وجود دارند که کیفیت آنها با لاستیک های خارجی برابری میکند. بهتر است با بررسی برندهای خارجی و ایرانی موجود در بازار یک لاستیک مناسب و با کیفیت را خریداری کنید. توجه داشته باشید که لاستیک های ایرانی به مراتب قیمت مناسبتری نسبت به لاستیک های خارجی دارند و میتوانند هزینه های شما برای خرید لاستیک را کاهش دهند. برای خرید لاستیک های سواری به تاریخ انقضای آن توجه داشته باشید زیرا لاستیک ها پس از اتمام تاریخ انقضای خود دیگر کیفیت و کارایی سابق را نخواهند داشت و کیفیت خود را از دست میدهند.

لاستیک سواری

تنوع بالای لاستیک سواری در فروشگاه چرخ و یدک و همچنین قیمت های بسیار مناسب این فروشگاه باعث شده تا نظر بسیاری از علاقمندان به خودرو و همچنین افرادی که قصد دارند تا لاستیک های با کیفیتی را برای خودروی خود تهیه کنند جلب کرده و بتوانند با قیمت های بسیار مناسبی این لاستیک ها را سفارش دهند.

خودروهای سواری بیشترین مصرف کننده لاستیک در جهان محسوب میشوند و به همین دلیل شرکت های زیادی در دنیا و داخل کشور در زمینه تولید لاستیک سواری فعالیت میکنند که در این بین برخی شرکت ها لاستیک هایی با کیفیت و برخی دیگر لاستیک های بی کیفیت را تولید و بفروش میرساند. مهم نیست که لاستیک سواری که متناسب با مدل خودروی خود خریداری میکنید خارجی باشد یا ایرانی و تنها باید به کیفیت و عملکرد آنها توجه داشته باشید. کیفیت و عملکرد لاستیک سواری بسیار مهم است و در صورتیکه لاستیک مناسب را تهیه کنید نه تنها عملکرد خوبی را از خودرو شاهد خواهید بود بلکه لاستیک از عمر و دوامی طولانی نیز  برخوردار خواهد شد. لاستیک سواری که در ساخت خود از مواد مرغوب بهره برده باشد و مدرن ترین و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در ساخت آنها بکار گرفته شده باشد در نتیجه میتواند کیفیت و عملکرد و همچنین دوامی طولانی تر نیز داشته باشد. در حال حاضر در کشور ما شرکت های بسیار معتبر و نام آشنایی وجود دارند که در زمینه تولید لاستیک سواری فعالیت میکنند و تا کنون لاستیک هایی بسیار با کیفیت و با دوام را طراحی و تولید نموده اند.

خرید لاستیک سواری ایرانی  مقرون به صرفه تر است یا خارجی؟

برای خرید لاستیک سواری از یک فروشگاه دو نوع لاستیک پیش روی شما قرار میگیرد که یک نوع ایرانی و نوع دیگر نیز خارجی است. لاستیک سواری ایرانی در داخل کشور طراحی و تولید میشود که همین موضوع یعنی داخلی بودن لاستیک قیمت آنرا تا حدی کاهش خواهد داد. با خرید لاستیک ایرانی میتوانید هزینه های خود را تا حدی بکاهید اما باید توجه داشته باشید که اگر موفق به یافتن لاستیک با کیفیت نشوید در اینصورت نمیتوانید هزینه های خود برای خرید لاستیک و همچنین نگهداری از خودرو را بکاهید. خریدار با خرید لاستیک سواری ایرانی که کیفیت مناسبی ندارد تصور میکند که هزینه های خود را کاسته است اما در واقع اینگونه نیست و به دلیل اینکه باید بعد از مدتی لاستیک را تعویض کنید و لاستیک نو را جایگزین لاستیک کهنه نمایید هزینه های شما نیز افزایش خواهد یافت. اما در مقابل اگر خرید لاستیک سواری خارجی را با قیمت بالا انجام دهید نه تنها هزینه های شما برای خرید لاستیک افزایش نخواهد یافت بلکه کاهش نیز می یابد زیرا دیگر نیازی به تعویض لاستیک در کوتاه مدت وجود نخواهد داشت. اگر موفق به یافتن لاستیک سواری ایرانی با کیفیت شوید در نتیجه هزینه های خود را نیز خواهید کاست.

لاستیک سواری

فروش لاستیک سواری باید با اخذ مجوزهای لازم انجام شود

در صورتیکه تجربه خرید لاستیک سواری را از فروشگاه ها و شرکت ها داشته باشید میدانید که فروشگاه های زیادی برای خرید لاستیک چه بصورت حضوری و چه اینترنتی وجود دارند که امکان خرید را برای شما به راحتی میسر کرده اند اما این موضوع بسیار مهم است که کدام یک از این فروشگاه ها مجوزهای لازم برای فعالیت را دریافت کرده اند. شما بعنوان خریدار باشد فروشگاه هایی را انتخاب نمایید که کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت را دریافت کرده باشند و خرید از فروشگاه های غیر مجاز و نامعتبر را فراموش کنید. فروشگاه های مجازی که امکان خرید لاستیک سواری را برای شما فراهم آورده اند میتوانند مطمئنا قیمت های بسیار مناسبی را برای لاستیک ها در نظر میگیرند که این قیمت ها خود یک ویژگی بزرگ محسوب میشود و میتواند هزینه های نگهداری از لاستیک را تا حد زیادی برای مالک خودرو  بکاهد.

لاستیک سواری ارزان با کیفیت بالا را خریداری کنید

برای خرید لاستیک سواری اگر به دنبال ارزان ترین لاستیک هستید پس پیشنهاد میکنیم تا تنها به ارزان بودن آن توجه نکنید و کیفیت آنرا نیز برای خرید مد نظر قرار دهید. شاید موفق به خرید لاستیک سواری ارزان شوید اما آیا این  ارزان بودن لاستیک میتواند هزینه های شما را برای خرید لاستیک در طولانی مدت بکاهد؟ در پاسخ باید بگوییم که اگر برای خرید لاستیک ارزان نوع بی کیفیت آنرا انتخاب کرده باشید در نتیجه نه تنها هزینه های شما کاهش نخواهد یافت بلکه افزایش نیز خواهد یافت. برای اینکه بتوانید با خرید لاستیک سواری ارزان به طور واقعی هزینه های خود را کاهش دهید پس باید لاستیک های با کیفیت را خریداری کنید تا هزینه شما تا حد زیادی کاهش یابد و نیازی به خرید مجدد لاستیک نیز وجود نداشته باشد. لاستیک سواری ارزان را تنها باید زمانی خریداری کنید که از کیفیت برندی که قصد خرید آنرا دارید اطمینان حاصل نمایید و نمیتوان به هر برندی اطمینان نمود.

لاستیک سواری

عوامل تاثیر گذار در قیمت لاستیک سواری

لاستیک های سواری موجود در بازار هر یک از قیمت متفاوتی برخوردار هستند که عواملی در این بین وجود دارند که باعث شده تا قیمت این لاستیک ها افزایش یابد. یکی از عواملی که در قیمت لاستیک سواری تاثیر گذار است و بیشترین تاثیر را نیز بر روی قیمت ها دارد برند لاستیک میباشد. برند لاستیک در صورتیکه خارجی و وارداتی باشد در نتیجه قیمت آنرا افزایش خواهد داد. قیمت لاستیک سواری در برندهای ایرانی نیز بسیار مناسب تر از برندهای خارجی است به این دلیل که این لاستیک ها در داخل کشور تولید میشوند و هزینه هایی همچون عوارض ورود لاستیک به کشور و همجنین حمل و نقل از گمرگ به فروشگاه را ندارند. در برخی از بازه های زمانی ممکن است به دلایلی برخی از مدل های لاستیک کمیاب شوند که این موضوع خود بر روی قیمت لاستیک سواری تاثیرگذار خواهد بود و میتواند قیمت آنها را تا حد زیادی افزایش دهد. هر گونه نوسان ارزی و نوسان قیمت دلار میتواند قیمت لاستیک سواری را تحت تاثیر قرار داده و قیمت ها را افزایش دهد. زمانی که قیمت دلار افزایش می یابد شرکتی که قصد واردات و یا شرکت هایی که در زمینه تولید لاستیک فعالیت میکنند متناسب با افزایش نرخ ارز قیمت لاستیک ها را نیز افزایش میدهند.

تاریخ انقضای لاستیک سواری را در هنگام خرید جدی بگیرید

یکی از نکاتی که برخی خریداران به آن توجهی ندارند و بدون در نظر گرفتن آن اقدام بخرید لاستیک سواری میکنند تاریخ انقضای لاستیک میباشد که بسیار مهم است و حتما باید به آن توجه داشته باشید. تاریخ انقضای لاستیک ها بر روی بخشی از لاستیک حک میشود و میتوانید با مشاهده و خواندن آن به راحتی به تاریخ انقضای لاستیک پی ببرید. عدم توجه به تاریخ انقضای لاستیک ممکن است منجر به حوادثی در طی رانندگی شود که شاید اسیب وارد شده از آن جبران ناپذیر باشد. ترکیدن لاستیک یکی از مشکلاتی است که بوجود می آید و هنگامی که در سرعت بالا چنین اتفاقی رخ دهد در نتیجه  باعث خارج شدن خودرو از مسیر خود خواهد شد.

فروشگاه چرخ و یدک بهترین و با کیفیت ترین لاستیک های سواری از میان معتبرترین برندهای داخلی و خارجی را آن هم با قیمت مناسب بفروش میرساند که میتوانید با انتخاب این فروشگاه لاستیک استاندارد و مناسب با خودروی خود را خریداری کنید. همچنین امکان خرید لاستیک سواری از کلیه شهرهای کشور توسط این فروشگاه فراهم شده که هر گونه محدودیت جغرافیایی را از پیش روی خریدار بر خواهد داشت.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 148 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()