021-34804
0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
رینگ اسپرت
رینگ آهنی
رینگ آفرود
سایز رینگ
کالا برای:

رینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

رینگ خودرو یکی از اجزای جدا نشدنی هر لاستیکی است و لاستیک بدون آن بلا استفاده خواهد بود. در واقع رینگ خودرو تکمیل کننده لاستیک است و در کنار هم میتوانند چرخ خودرو که وظیفه به حرکت در آوردن خودرو را بر عهده دارد را تشکیل دهند. با مراجعه به یک فروشگاه برای تهیه رینگ خودرو مطمئنا رینگ های زیادی در انواع اسپرت و معمولی را خواهید یافت که شما را برای خرید آن وسوسه میکند. اما آیا میتوان هر رینگ را بدون در نظر گرفتن مدل خودرو تهیه نمود؟ مطمئنا نمیتوان رینگ نا متناسب با خودرو را تهیه نمود و باید در خرید رینگ اسپرت و یا معمولی به تناسب میان این دو توجه داشته باشید.

خرید و فروش انواع رینگ خودرو

برای تهیه رینگ باید به فروشگاه هایی مراجعه کنید که در زمینه خرید و فروش رینگ خودرو فعالیت میکنند و مدل های متعددی از رینگ و متناسب با هر خودرویی را بفروش میرسانند. تناسب رینگ خودرو با لاستیک بسیار مهم است و باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید. خرید و فروش انواع رینگ خودرو در فروشگاه چرخ و یدک نیز انجام میشود با این تفاوت که این شرکت برای تمامی خودروهای موجود درکشور رینگ های مناسب  را بفروش میرساند و همچنین کارشناسان با تجربه ای را در اختیار دارد که میتوانند مشاوره کاملی را در اختیار شما قبل ار خرید قرار داده تا انتخاب آگاهانه ای داشته باشید.

رینگ

قیمت رینگ خودرو

رینگ خودرو بسته به اینکه برای چه مدل خودرویی باشد از قیمت متفاوتی نیز برخوردار است. نوع خودرو میتواند بر روی قیمت رینگ خودرو تاثیر زیادی داشته باشید. به طور مثال خودروهای وارداتی و رده بالا کشور ما از رینگ هایی برخوردار هستند که از قیمت بالاتری برخوردار هستند و نمیتوان از رینگ هایی که برای خودروهای ایرانی و تولید داخل طراحی شده اند برای این دسته خودروها استفاده نمود. 

بهترین و با کیفیت ترین رینگ ها مناسب برای خودروهای مختلف را با قیمت مناسب از فروشگاه چرخ و یدک بخواهید. فروشگاه چرخ و یدک انواع رینگ و همچنین لاستیک را از میان زیباترین و با کیفیت ترین ها بفروش میرساند و خرید خود را از سراسر کشور نیز میتوانید با توجه به فروش غیر حضوری این فروشگاه به انجام برسانید.

یکی از ملزومات هر تایری رینگ آن است که  اگر نوع مناسب را تهیه کنید عملکرد لاستیک و در نتیجه خودرو را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. رینگ ها علاوه بر اینکه میتوانند در عملکرد خودرو نقش داشته باشند در زیبایی آن نیز نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند. رینگ ها به انواع مختلفی دسته بندی میشوند که اگر رینگ زیبا را انتخاب و بکار ببرید میتواند جلوه ظاهری بسیار زیبایی را برای خودرو بوجود آورد. رینگ ها به طور کلی در دو نوع مختلف تولید میشوند که یک نوع رینگ های معمولی و نوع دیگر رینگ های اسپرت است که در این بین رینگ های اسپرت از زیبایی منحصر بفردی برخوردار هستند. البته اسپرت یا معمولی بودن رینگ ها تنها رینگ ها را از لحاظ ظاهری متمایز میکند و  باید گفت که رینگ ها از لحاظ متریال به کار رفته در ساخت خود نیز تفاوت هایی با یکدیگر دارند. از جمله متریال های به کار رفته در ساخت رینگ میتوان به آلومینیوم، منیزیم و همچنین تیتانیوم اشاره نمود. البته رینگ های تیتانیومی و همچنین منیزیمی بسیار گران هستند و تنها برای خودروهایی مناسب هستند که در مسابقات اتومبیلرانی آن هم بصورت حرفه ای شرکت میکنند.

رینگ

برای خرید رینگ وزن و استحکام آنرا بررسی نمایید

برای خرید رینگ علاوه بر اینکه استاندارد بودن آن با خودرو  و همچنین زیبایی آنرا مد نظر قرار  میدهید باید به وزن و همچنین استحکام آن نیز توجه داشته باشید. برای خرید رینگ به دنبال رینگ های سنگین نبایشد و سعی کنید تا رینگ های سبک وزن را انتخاب و خریداری کنید.  خرید رینگ سبک مزیت های زیادی را ایجاد میکند که میتوان به فرمان پذیری بهتر خودرو، شتاب بالاتر، فشار کمتر به جلوبندی، تقویت سیستم ترمز و همچنین بهینه شدن مصرف سوخت اشاره نمود. شما همواره در یک جاده صاف و بدون دست انداز رانندگی نمیکنید و ممکن است تا بنا به شرایط در جاده های با دست اندازه های بسیار زیاد و در ناهمواری ها نیز رانندگی کنید که در این صورت استحکام رینگ اهمیت بسیار زیادی پیدا میکند. با خرید رینگ های محکم و با دوام آن را در برابر هر گونه فشار و آسیبی که ممکن است به آن وارد آید بیمه خواهید کرد. اما در این بین اگر برای خرید رینگ تنها ظاهر آنرا لحاظ کرده و به استحکام آن اهمیتی ندهید در نتیجه ممکن است رینگ با مشکلاتی مواجه شود و مجبور به تعویض آن گردید.

فروش رینگ در برندهای معتبر

رینگ ها نیز مانند لاستیک ها در برندهای مختلفی بفروش میرسند که برند رینگ ها نیز در هنگام خرید بسیار مهم است. امروزه و با افزایش محبوبیت رینگ ها برندهای زیادی از رینگ وارد بازار کشور ما شده اند که البته همگی این برنده ها نیز برای خرید مناسب نیستند. فروش رینگ در برندهای چینی زیادی در حال انجام است اما آیا این برندها برای خرید قابل اطمینان هستند؟ مطمئنا این برندها برای خرید قابل اطمینان نیستند و بهتر است تنها برندهای معتبر را برای خرید انتخاب کنید. فروش رینگ در برند های معتبر در فروشگاه های معتبر نیز انجام میشود که با انتخاب این فروشگاه میتوانید متناسب با مدل خودروی خود رینگ مناسب را سفارش دهید. بهتر است از انتخاب فروشگاه هایی که برای فروش رینگ‌ تنها برندهای با ظاهر زیبا اما بی کیفیت را انتخاب میکنند صرف نظر کرده و به دنبال رینگ در برندهای معتبر باشید.

رینگ

قیمت رینگ

در قیمت رینگ عوامل مختلفی هستند که تاثیر گذار هستند که مهمترین عامل مواد به کار رفته در ساخت رینگ میباشد. رینگ ها بر اساس متریال و فلزی که در ساخت آنها مورد استفاده قرار میگیرد از قیمت متفاوتی برخوردار هستند و رینگ هایی که از منیزیم و تیتانیوم در ساخت خود بهره برده اند از قیمت بالاتری نیز برخوردار میباشند.  در قیمت رینگ سایز و همچنین شکل ظاهری آن نیز تاثیر گذار هستند و رینگ های بزرگ و رینگ هایی که از ظاهر زیبایی برخوردار هستند گران تر نیز هستند.

کیفیت رینگ ارزان بسیار مهم است

اگر به دنبال رینگ ارزان هستید و قصد دارید تا با خرید این رینگ ها در هزینه های خود صرفه جویی بعمل آورید بهتر است تا به کیفیت رینگ ها نیز توجه داشته باشید  و نباید رینگی را تهیه کنید که در کنار ارزان بودن از کیفیت پایینی برخوردار باشد. رینگ ارزان تنها زمانی ارزش خرید خواهد داشت که کیفیتی در قیاس با قیمت خود داشته باشد و رینگ هایی که ارزان هستند و همچنین کیفیت مناسبی نیز ندارند ارزش خرید نیز نخواهند داشت.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
7 / 10
از 20 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()