021-34804
0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
نوع خودرو
پهنا
فاق
سایز رینگ
نوع لاستیک
کالا برای:

لاستیک کره ای

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کشور کره یکی از کشورهای پیشتاز در صنعت خودرو و همچنین تولید لاستیک در دنیا میباشد که  کلیه محصولات شرکت های تولید کننده لاستیک در این کشور به کشور ما نیز وارد میشوند. لاستیک کره ای جزو پر فروش ترین لاستیک ها در کشور ما بخصوص برای خودروهای لوکس و رده بالا میباشد. خودروهای لوکس و رده بالا نمیتوانند با هر لاستیکی ارتباط و سازگاری برقرار کنند که از این رو لاستیک های کره ای بهترین گزینه برای آنها محسوب میشوند. کارکرد نرم و  روان خودروهای خارجی به لاستیک های آنها بستگی دارد و تنها لاستیک های خارجی هستند که میتوانند این مزیت را برای این دسته خودروها بوجود آورند. لاستیک های کره ای به حدی کیفیت بالایی دارند که حتی کشورهای بسیار سخت گیر به کیفیت لاستیک مانند کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز این دسته لاستیک ها را تایید و اجازه ورود آنها به  بازارهای مصرف خود را میدهند.

لاستیک کره ای

لاستیک سواری کره ای

لاستیک سواری کره ای  جذابیت زیادی را برای افراد سخت گیر در خرید لاستیک بوجود می اورد زیرا همانطور که گفته شد این لاستیک ها از هر لحاظ چه از لحظ کیفی و چه از لحاظ کارکرد یک لاستیک تمام عیار هستند. تنوع لاستیک سواری کره ای نسبت به دیگر برندهای لاستیک بیشتر میباشد و با نگاهی به بازار لاستیک کشور به راحتی میتوان پی برد که مدل های بسیار زیادی از لاستیک های کره ای برای فروش موجود هستند.

خرید و فروش انواع تایر کره ای

یکی از معتبرترین و قدیمی ترین فروشگاه هایی که در زمینه خرید و فروش انواع تایر کره ای فعالیت میکند و تا کنون لاستیک های کره ای زیادی را نیز بفروش رسانده است فروشگاه چرخ و یدک میباشد. فروشگاه چرخ و یدک امکان خرید غیر حضوری را نیز بر ای مشتریان خود فراهم کرده است که با توجه به عدم دسترسی خود به یک فروشگاه حضوری میتوانید خرید خود را تنها با یک تماس از این فروشگاه انجام دهید. 

لاستیک کره ای

فروشگاه چرخ و یدک با توجه به نیاز کشور به انواع لاستیک کره ای و دیگر لاستیک های خارجی و ایرانی همواره تلاش خود را به کار گرفته تا مدل های متنوعی از لاستیک را بفروش برساند و از ابتدای شروع به فعالیت خود نیز همواره سعی نموده تا قیمت های مناسبی را برای محصولات فروشگاه در نظر بگیرد که نتیجه سالها فعالیت فروشگاه نیز جلب رضایت مشتری بوده است.

لاستیک کره ای یکی از پر طرفدارترین لاستیک ها در میان خریداران لاستیک بخصوص خریداران لاستیک برای خودروهای خارجی و وارداتی میباشد و تا کنون نیز برندهای بسیار زیادی از این دسته لاستیک ها وارد کشور ما شده اند که همگی نیز از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار هستند. لاستیک کره ای اول از هر چیز به عملکرد بسیار خوب شهرت دارد و به همین دلیل است که اغلب خودروهای وارداتی از لاستیک های کره ای برخوردار هستند. دومین موردی که باعث شده تا لاستیک کره ای محبوبیت زیادی داشته باشد طول عمر آن است و به دلیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت در ساخت آن از طول عمر بالایی برخوردار مییباشد.

خرید و فروش

با توجه به اینکه لاستیک های کره ای با استقبال بسیار زیادی از سوی خریدار مواجه بوده اند اغلب فروشگاه ها نیز امکان خرید و فروش لاستیک کره ای را فراهم آورده اند و با مراجعه به یک فروشگاه مدل های متنوعی از لاستیک ها را خواهید یافت که بر اساس برند و مدل خودروی خود میتوانید لاستیک مناسب را خریداری کنید.

البته خرید و فروش لاستیک کره ای در برخی از فروشگاه ها در حالی انجام میشود که این فروشگاه ها تنوع بسیار زیادی از لاستیک را برای فروش موجود دارند و در نتیجه خریدار انتخاب بهتری نیز خواهد داشت.

فروشگاه چرخ و یدک نیز که در زمینه خرید و فروش لاستیک کره ای از سابقه طولانی برخوردار است مدل های متنوعی از لاستیک را برای فروش موجود کرده است و دست شما برای انتخاب لاستیک باز خواهد بود.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
7 / 10
از 162 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()