0
شماره تماس مستقیم : 09106687003
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز

رینگ آهنی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
رینگ اسپرت
رینگ آهنی
رینگ آفرود
سایز رینگ
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

رینگ ها نقش بسیار مهمی را در عملکرد لاستیک و در نتیجه خودرو بر عهده دارند و هر چه رینگ های با کیفیت تر و سازگارتری با خودروی خود را تهیه نمایید در نتیجه عملکرد بسیار بهتری را نیز از خودروی خود شاهد خواهید بود. رینگ آهنی از رایج ترین نوع رینگ میباشد که در کشور ما کاربرد بسیار زیادی دارد و خودروهای تولید داخل زیادی وجود دارند که به این نوع رینگ مجهز هستند. البته رینگ ها به همراه لاستیک قابل تعویض هستند  و میتوان در صورت خراب شدن و یا فرسوده شدن رینگ ها، آنها را تعویض نمود. رینگ آهنی از مقاومت خوبی در برابر وزن وارد شده از خودرو برخوردار است و یکی از بهترین گزینه ها برای خودروهای سواری محسوب میشود.

خرید و فروش انواع رینگ آهنی

خرید و فروش انواع رینگ آهنی در کشور ما معمولا به روش های سنتی انجام میشود که البته این روش تنها مورد توجه افرادی است که به فروشگاه های عرضه رینگ و لاستیک دسترسی دارند. خرید و فروش انواع رینگ آهنی بصورت غیر حضوری نیز انجام میشود که این روش توجه بسیاری از خریداران بخصوص افرادی که به فروشگاه های حضوری دسترسی ندارند را به خود جلب نموده است.

قیمت رینگ آهنی

رینگ آهنی به دلیل اینکه از آهن یکی از فلزات تقریبا ارزان قیمت در ساخت خود بهره برده است قیمت بسیار مناسبی نیز دارد. مناسب بودن قیمت رینگ آهنی باعث شده تا برخی خودروسازان نیز از این نوع رینگ ها برای تولید محصولات خود استفاده کنند. اگر قصد دارید تا بهترین رینگ های آهنی با قیمت های مناسب را خریداری کنید پیشنهاد میکنیم تا با فروشگاه چرخ و یدک یکی از فروشگاه های عرضه لاستیک و رینگ در کشور تماس حاصل نمایید. این فروشگاه با عرضه غیر حضوری محصولات خود توانسته سراسر کشور را تحت پوشش قرار داده است. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()