021-34804
0
شماره تماس مستقیم : 34804-021
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
نوع خودرو
پهنا
فاق
سایز رینگ
نوع لاستیک
کالا برای:

لاستیک چینی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

چین از بزرگ ترین تولید کنندگان لاستیک در دنیا میباشد که بازار کشور ما را نیز هدف قرار داده و تا کنون لاستیک های زیادی در برندهای چینی وارد بازار مصرف کشور ما شده اند. اما دلیل اینکه لاستیک چینی توانسته نظر بسیاری از مصرف کنندگان را در بازارهای داخلی به خود جلب نماید چیست؟ لاستیک های چینی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند که این قیمت های مناسب باعث شده تا نظر بسیار خریداران را به خود جلب نماید و امروزه افراد زیادی را میتوان که با توجه به قیمت های مناسب اقدام به خرید این نوع لاستیک میکنند.

لاستیک چینی

لاستیک سواری چینی

لاستیک سواری چینی بیشتر از لاستیک های سنگین و صنعتی محبوبیت پیدا کرده است و عمده فروش لاستیک های مربوط به فروشگاه ها مربوط به لاستیک های چینی  میباشد. لاستیک سواری چینی را باید با توجه به اطلاعات قبلی خریداری نمایید و در صورتیکه اطلاعاتی نسبت به برند و مدل های لاستیک ندارید بهتر است تا اطلاعاتی را دریافت نموده و سپس بصورت آگاهانه خرید خود را انجام دهید. لاستیک های سواری چینی را با یک مشاوره کامل از فروشگاه چرخ و یدک میتوانید تهیه نمایید. این فروشگاه با اطلاعاتی که در اختیار شما قرار خواهد داد امکان خرید آگاهانه را برای شما فراهم خواهد کرد.

خرید و فروش انواع لاستیک چینی

از بهترین و معتبرترین  فروشگاه هایی که در زمینه خرید و فروش انواع لاستیک چینی فعالیت میکند را میتوان فروشگاه چرخ و یدک نام برد. فروشگاه چرخ و یدک با توجه به اینکه توانسته انواع لاستیک های ایرانی و خارجی را بفروش میرساند، اقدام به فروش لاستیک های چینی نیز نموده است و میتوان بهترین برندهای لاستیک چینی را از این فروشگاه آن هم با بهترین قیمت تهیه نمود. این فروشگاه احترام به حقوق مشتریان را در اولویت کاری خود قرار داده است و بهمین منظور قیمت های بسیار مناسبی را نیز برای محصولات خود در نظر گرفته است. 

فروشگاه چرخ و یدک با توجه به راه اندازی فروش غیر حضوری انواع لاستیک و ‌لاستیک چینی توانسته سراسر کشور را تحت پوشش خود در آورد و تا کنون نیز با این روش لاستیک های زیادی را به سراسر کشور بفروش و ارسال نموده است.

لاستیک چینی

از میان تمامی لاستیک های موجود در فروشگاه ها که میتوان به لاستیک های ایرانی و خارجی اشاره نمود این لاستیک های خارجی هستند که تنوع بیشتری داشته و فروش بالاتری را نیز به خود اختصاص داده اند. از میان لاستیک های وارداتی باید به لاستیک چینی اشاره نمود که از قیمت مناسب تری نیز برخوردار است. لاستیک چینی از جمله لاستیک هایی است که متناسب با خودروهای داخلی و خارجی تولید میشود و امروزه در کشور ما برندها و مدل های زیادی از این لاستیک را برای خرید میتوان یافت که همگی نیز از استاندارد های لازم و کافی برای استفاده بر روی خودرو برخوردار میباشند.

لاستیک چینی جایگزین خوبی برای لاستیک های گران قیمت خارجی

لاستیک های خارجی همواره به دلیل نوسانات ارزی و یا عدو واردات از قیمت بالاتری نسبت به لاستیک های داخلی برخوردار هستند که همین موضوع امکان خرید این لاستیک ها را برای مشتری تا حد زیادی دشوار میکند. اما لاستیک های چینی گزینه بسیار مناسب  و بعنوان جایگزینی برای دیگر لاستیک های خارجی محسوب میشوند و با توجه به استاندارد هایی که کسب کرده اند و همچنین کیفیت و عملکرد بسیار خوب میتوانند بر روی خودروهای وارداتی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

برای خرید لاستیک چینی  مناسب برای خودروهای وارداتی مطمئنا هزینه کمتری را پرداخت خواهید و به نوعی در هزینه های خود نیز برای خرید لاستیک صرفه جویی به عمل خواهید آورد. قیمت لاستیک چینی مانند دیگر لاستیک های وارداتی تحت تاثیر ارز خواهد بود اما در کل این لاستیک ها از قیمت مناسب تری نسبت به دیگر لاستیک های وارداتی برخوردار است.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
7 / 10
از 162 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()