0
شماره تماس مستقیم : 09106687003
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لاستیک یزد تایر

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
نوع خودرو
پهنا
فاق
سایز رینگ
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک یزد تایر یکی از قدیمی ترین لاستیک های تولید داخل می باشد که به دلیل قیمت بسیار مناسبی که دارد مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. یزد تایر انواع لاستیک های سواری و سنگین و همچنین صنعتی را تولید و بفروش می رساند و از بروز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا نیز برای تولید محصولات خود استفاده می کند. سایز های متنوع لاستیک های یزد تایر دست خریدار را باز گذاشته اند تا بتواند بر اساس مدل خودروی خود یک سایز مناسب از لاستیک را خریداری نمایید.

لاستیک سواری یزد تایر

لاستیک سواری یزد تایر در میان دیگر لاستیک های تولید داخل فروش خوبی را بخود اختصاص داده است زیرا این لاستیک همانطور که در ابتدا نیز گفته شد از قیمت بسیار خوبی برخوردار است و جزو لاستیک های مقرون بصرفه محسوب می شود. لاستیک ها به دلیل اینکه باید بعد از مدتی تعویض شوند به همین دلیل هزینه هایی را برای مالک خودرو ایجاد میکنند. خریدار نیز برای اینکه بتواند از هزینه های تعویض لاستیک بکاهد همواره لاستیک های با قیمت مناسب را خریداری می کند. لاستیک سواری یزد تایر با قیمت مناسب همواره در ابتدای لیست خرید لاستیک قرار میگیرد.

خرید و فروش انواع تایر یزد تایر

خرید و فروش انواع تایر یزد تایر با توجه به افزایش تقاضا برای این برند لاستیک رشد چشمگیری داشته است. فروشگاه چرخ و یدک نیز با توجه به تقاضای بالای مشتریان برای خرید این برند لاستیک اقدام به عرضه لاستیک های یزد تایر آنهم در مدل های گوناگون نموده است و در صورتیکه شما نیز به این برند لاستیک نیاز دارید میتوانید با فروشگاه چرخ و یدک تماس حاصل کرده و لاستیک مورد نظر خود را سفارش دهید. این فروشگاه با زیر نظر گرفتن بازار لاستیک تنها اقدام به عرضه لاستیک های با کیفیت خارجی و ایرانی نموده است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()