0
شماره تماس مستقیم:09106687003

ضمانت اصل بودن کالا

9 / 10
از 2 کاربر

تضمین اصالت کالا

 

  فقط کالای اصلی


مجموعه چرخ و یدک اصالت همه کالاهایش را تضمین و همه آنها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه میکند. از آنجا که برای تامین کالاهای ارائه شده در وبسایت، تنها با شرکت های معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی همکاری میکند، مشتریان میتوانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از چرخ و یدک  خریداری میکنند.

شرکت هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیر قانونی محسوب میشود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین میکند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایز کشورها، ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان تر است که در این کشور تولید شده اند.

 

  فقط گارانتی اصلی
شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان واردکنندگان قانونی در کشور فعالیت میکنند و اسامی آنها درسایت این وزارتخانه ذکر شده باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند، بنابراین گارانتی اینگونه شرکتها، گارانتی معتبر محسوب میشود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، میتوانند گارانتی های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وبسایت چرخ ویدک توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که  با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند بررسی مسئله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و چرخ و یدک ت هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت
بنابراین کلیه کالاهایی که در چرخ ویدک عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو چرخ و یدک اصل بودن همه محصولات موجود در وبسایت را تضمین می‌کند.

 

 چگونه مطمئن شوم کالای خریداری شده، کالای اصلی است؟
1) چرخ ویدک صرفا کالاهای اصل و دارای گارانتی اصلی را در سایت به فروش می رساند.
2) کالاهای خریداری شده از چرخ ویدک  دارای کارت یا برچسب گارانتی هستند.

3) فروشگاه اینترنتی چرخ و یدک بر خلاف فروشگاه های در سطح شهر، یک برند معتبر است. یک برند معتبر به دلیل ارزشی که برای برند خود قائل است، تحت هیچ شرایطی، اعتبار برند خود را برای منافع جزئی زیر سوال نمی برد، در حالیکه فروشگاه های در سطح شهر فاقد برند و نام شناخته شده بوده و ممکن است امروز باشند و روز دیگری نباشند.

ارسال نظر

:
1 0
۶۶۴۵۶۷۰۸ ع
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()